Usługi wyburzeniowe

Wyburzenia najnowocześniejszymi robotami wyburzeniowymi na świecie BROKK.

Oferujemy usługi w zakresie wyburzeń pierwszym w Polsce- najmniejszym i najnowszym robotem wyburzeniowym na świecie- BROKK 70 oraz potężnym BROKK 200 z siłą udaru aż 610 J!.

Roboty dzięki swoim MAŁYM rozmiarom sprawdzają się doskonale wszędzie tam gdzie nie ma możliwości użycia dużego i ciężkiego sprzętu wyburzeniowego a ręczne kucie jest zbyt czasochłonne i niebezpieczne.

Brokk 70 – zastępuje prace 7-10 pracowników z narzędziami ręcznymi i konsekwentnie przewyższa narzędzia ręczne i koparki.

Idealnie nadaje się do pracy w ciasnych przestrzeniach gdzie może dostać się przez standardowy otwór drzwiowy (szerokość brokka to tylko 60 cm!)

Dzięki kompaktowym rozmiarom jest łatwy w transporcie- można zabrać go do windy – waży mniej niż 560 kg! Może też jeździć po schodach czy gruzie.

Brokk 200 – bezkonkurencyjna, brutalna siła wyburzania w kompaktowym rozmiarze.

Młot o mocy 610 J to gwarancja bezkonkurencyjnego wyburzania w każdych warunkach.

Bez spalin! Dzięki zasilaniu elektrycznemu może pracować w pomieszczeniach zamkniętych.

Idealny dla ciężkiego przemysłu gdzie liczy się szybki czas realizacji remontu czy awarii.

Rewelacyjnie sprawdza się w przemyśle cementowym do wyburzania okładzin ogniotrwałych.

Cegły wyrywane są z niespotykaną siłą a zdalne sterowanie robota zapewnia nieosiągalne wcześniej bezpieczeństwo. Ponad 5 metrowy zasięg ramienia i możliwość regulowania kątów pracy oraz siły udaru, to możliwość wyboru przez operatora najdogodniejszej pozycji pacy.

Sprawdź więcej…